Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт»

Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт»


Один із засновників української постхіпхопформації «Ціна Ритму» Довгий Пес презентував нову роботу. Відеоряд до роботи, аби підкреслити її традиційну для Довгого Пса розслабленість, знято в Італії.

Утім, якщо для Довгого Пса це, можна сказати, традиційна робота, то для його альтерего (в честь якого і названо трек) – це перша спроба. «Чілений кіт» – спроба переосмислити себе і зробити те, що чекає слухач і що гарного вміє Пес, а от Кіт іще не робив.

«Стандартно ми сиділи на кухні, проганяли якийсь пуер, Ярчек сказав, що Пес всі треки робить клаудовими і чіловими, на що я йому відповів, що ти правий, Пес так робить завжди, бо це його стиль. А от кіт так ще не робив, тому я чілений кіт»

Автор ідеї композиції та слів - Довгий Пес. Розслаблену і, водночас, драйвову музику до композиції написав учасник об’єднання Ціна Ритму Jointjay. Автор відеоряду для роботи – Collin Dread.

Чілений кіт, як пояснює його автор – це про вміння тримати в голові «кінцеву зупинку і не панікувати, як раніше – бо ти знаєш як буде»:

«Ти усвідомлюєш, що гонитва - це не те, що тебе цікавить. Погоджуєшся на обмін ресурсів, як інструмент, навіть якщо здається, що займаєшся не тим. Дозволяєш собі бути тим чіленим котом, бо по-іншому не працюватиме, та й раціональність не проглядається», – пояснює ідею Довгий Пес.

Кліп можна переглянути на YouTube:


Довідково. Ціна Ритму – український пост хіп-хоп гурт та, віднедавна, незалежний лейбл, заснований в 2011 році симбіозом двох команд з Калушу та Львова. До Ціни ритму наразі входять виконавці Довгий Пес, Джонні Дивний та Аппекс і бітмейкери-саундпродюсери Вутабі та Jointjay. На рахунку гурту альбоми «Точка Неповернення» (2016) та «Вічний двигун» (2019). У Довгого Пса, Джонні Дивного та Аппекса на трьох 13 повноцінних релізів (ЕP, LP та мікстейп). З січня 2021 року Ціна Ритму діє також як незалежний лейбл.


    
Дізнайтеся більше про: Ціна Ритму

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: