Авторизація
 
  • 13 сер: «Сам собі країна»: співак Gremo дав нове життя пісні легенді української музики Скрябіну 
  • 13 сер: Sysuev повертається з новим синглом «Козаче» 
  • 13 сер: «Україна не вмирає!»: у новій пісні «Хвилями» гурт T.HUTSULS оспівав емоції війни 
  • 11 сер: Напередодні Дня Незалежності: MONATIK зіграє благодійний концерт в Osocor Residence 
  • 11 сер: Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN 

Sysuev повертається з присвятою донькам: «Зростай Мала» (новий кліп)

Sysuev повертається з присвятою донькам: «Зростай Мала» (новий кліп)


Український Hip-Hop артист Sysuev після творчої паузи повернувся з новим кліпом «Зростай Мала», який присвятив своїм донькам Саші і Ані.

Як і всі українці, артист переживає складні часи, більше місяця його місто було оточене. Він там перебував з сім’єю, у них не було світла, зв’язку, майже закінчилась їжа, обстріли не припинялись. Не зважаючи на ці складнощі, артисту і його сім’ї вдалося врятуватися.

Sysuev у соц.мережах досить емоційно описав останні події його життя: «Я не знаю, чи буде завтра, і яким воно буде. Тому не втрачатиму цей шанс, щоб виразити усю свою любов до рідних донечок Саші і Ані. Ви за кордоном, ви у безпеці. Це головне. Ми скоро переможемо, ви повернетесь і ми будемо щасливо жити на рідній землі!»

Також артист розповів про сам кліп: «Іронія долі у тому, що ми зняли кліп «Зростай Мала» 23 лютого... Потім потрапили у окупацію на місяць, всі файли було втрачено. Я врятував свою сім’ю, сам лишився в Україні і наразі допомагаю, як волонтер. І ось тільки зараз у червні мої друзі відновили втрачені файли зі зйомок і змонтували це відео. Щасливий його представити усім вам. Бережіть себе. Ми обов’язково переможемо!»

Кліп відзнято Dima Eastwoot (Київ, Україна), монтаж і моушн-дизайн зробив Andreas Rosales (Буенос-Айрес, Аргентина).

Подивись і підтримати кліп можна за посиланням:


Сингл «Зростай Мала» на платформах:
https://onerpm.link/zrostay_mala

Sysuev (24.02.1992) – харизматичний артист, співак і автор пісень, що створює музику із пристрастю до сучасних жанрів Hip-Hop, R&B та Electronica. Цей артист з України зумів поєднати цікаві вокальні мелодії з трендовими аранжуваннями, щоб створити музику, яку добре сприймає аудиторія багатьох країн світу. Його творчий шлях розпочався з перемоги у конкурсі "Розкрутка", що був проведений музичним телеканалом Music Box UA три роки тому.

Після цього Sysuev випустив на американському лейблі 'One Percent' дебютний альбом "MmrZ" та окремі сингли, музичні відео, що сприяли подальшому творчому розвитку і просуванню артиста в Україні і за кордоном. Зазначені релізи артиста були тепло зустрінуті музичними критиками, журналістами, блогерами різних країн: Tune Collective, Kaboom Magazine, MTV Rock, M2, Rapbully, Karabas Live, Thisis50, LiRoom, iHeartMusic, UA Music, Fox News, Telegid, Ratingsgamemusic, Wu-world.

Нещодавно Sysuev отримав важливу перемогу на фестивалі Kyiv Music Days у номінації "Вибір НСК Олімпійський". Також артист виступив на відомих музичних фестивалях Atlas Weekend, Hedonism, Білі Ночі, Koktebel та футбольному матчі Ліги Чемпіонів на НСК Олімпійський.

Sysuev також потрапив у список українських артистів, рекомендованих для виступів за кордоном у жанрі Hip-Hop, за версією Українського Інституту. Цей Інститут представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном, сприяє просуванню українських артистів в усіх країнах світу. За останні роки Sysuev має успішні альбоми "Good Life", "Mr. Worldwide" та окремі сингли, кліпи, які жваво обговорюються українськими та іноземними музичними експертами і блогерами.


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: