Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Україна не вмирає!»: у новій пісні «Хвилями» гурт T.HUTSULS оспівав емоції війниКолоритний гурт T.HUTSULS із прикарпатського міста Коломия презентує свій новий сингл «Хвилями». Це пісня, яка відверто оспівує емоції війни – ті, які за останні півроку відчуває кожен українець: страх, втому, втрату, біль, жаль, зневіру, і обов’язково - надію, любов та віру.

Авторка пісні «Хвилями», вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал із власного досвіду знає, що таке втратити дім. У 2014-му дівчина через війну росії проти України була змушена полишити рідний Слов’янськ, що у Донецькій області, – і переїхала у Київ. А цього року у лютому – перемістилася із Києва у гуцульський край - місто Коломию, де й знайшла команду творчих однодумців – масштабний культурологічний проект Hutsul Planet. Тепер у Коломиї, на студії Hutsul Planet Records, творить свої нові пісні.
Головний меседж, який ми несемо у цій пісні, - це надія і віра. Вони ніколи не помруть, - каже Алекса Цимбал. - Століттями, покоління за поколінням, українці виборювали право на власну свободу, а діти щоразу продовжували справу своїх батьків. Пісня «Хвилями» - це пісня-емоція про боротьбу, у якій світло завжди переможе темряву, попри всі незгоди.

Послухати новинку від T.HUTSULS «Хвилями» можна тут:


T.HUTSULS – новий проект в українській музичній культурі. Створений восени 2021 р. Сучасний саунд у поєднанні з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, трембіти, дримби, сопілки, дуди, флояри... Сміливі тексти та актуальне звучання. Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Тільки - true! Перший сингл T.HUTSULS під назвою «Нічна» одразу увірвався в ефіри всеукраїнських радіостанцій, а відеокліп отримав схвальні рецензії.
T.HUTSULS – один із проектів у рамках масштабного культурологічного руху під назвою Hutsul Planet, який прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.

    
Дізнайтеся більше про: T.HUTSULS

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: