Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Історія гуцула: T.HUTSULS презентують свій третій сингл «Сум вівчара»«Сум вівчара» - третій сингл молодого колоритного гурту із Коломиї T.HUTSULS. Новинка - стильний і чуттєвий мікс автентичного та сучасного звучання. Мелодика гуцульського краю, звуки Карпатських гір переплітаються із трендовим саундом.

Послухати прем’єру від T.HUTSULS можна тут:


Звуки цимбалів і сопілки подумки переносять слухача високо у гори, де у затишній, гуцульській, оселі проникливим жіночим голосом оповідається загадкова історія вівчара: «А в горах синіх, десь серед трав соснам вітер пісню співав. Там стояв гуцул, гірко ридав, свою дівчину назавжди втрачав…».

«…Я собі сопілку зроблю, та й вона заграє – на вершинах полонинських світанок засяє», - сумна історія кохання гуцула все ж має оптимістичний фінал: світанок неодмінно подарує новий день, нові мелодії, нові емоції і почуття.

«Сум вівчара» - хоч і сумна, але світла історія про кохання, в унісон з яким твориться музика, розквітають краєвиди гір і незмінними залишаються як закономірності у природі та житті людини, так і одвічний зв’язок між ними.

Команда відеопродакшну Hutsul-Art Production уже готує до пісні не менш колоритний кліп, зйомки якого відбулися у самому серці Карпат.
Пісня уже доступна на всіх цифрових музичних платформах: https://heylink.me/AIRMusic/music/18365/

T.HUTSULS - новий яскравий музичний проект масштабного культурологічного руху Hutsul Planet.
Сучасний саунд у поєднанні з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, трембіти, дримби, сопілки, флояри, дуди... Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Тільки - true!

Гурт T.HUTSULS створено у прикарпатському місті Коломия восени 2021 р. Це команда однодумців, яких поєднала творчість. Вони з різних куточків України. Об’єднані та натхненні однією ідеєю – творити музику, в якій живе наше, українське, коріння. «Правдиві гуцули» розкривають етнокод - через фолк, поп, рок, електронну музику.

«Сум вівчара» – третій сингл T.HUTSULS (два попередні – «Нічна» (2021) і «Хвилями» (2022).

    
Дізнайтеся більше про: T.HUTSULS

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: