Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Перелітуєм, перезимуєм»: співак Sysuev мотивує нас триматися і бути сильнимиЧерез місяць після присвяти рідній, улюбленій українській землі - синглу «Непокірна», Sysuev випустив нову пісню «Перелітуєм, перезимуєм», у якій мотивує усіх нас бути сильними, триматися у ці складні часи. Як і раніше, артист усі зібрані від релізу кошти передасть на потреби ЗСУ. Пісня записана на студії WDM (м. Кривий Ріг) у перерві між волонтерськими проектами, які зараз веде Sysuev.

Артист зараз багато спілкується з військовими, лікарями, волонтерами, бере участь у великій кількості проектах, навчається військово-тактичній підготовці. Тому не дивно, що він досить швидко усвідомив, наскільки зараз усім українцям потрібна сильна, мотиваційна музика.

“Під час війни музика також є потужною зброєю. Артисти тримають культурний фронт, працюють на нашу перемогу, створюючи нові пісні. Я щодня бачу, відчуваю, наскільки українці незламні, сильні, непереможні. Іноді так важко стримати сльози, іншої такої нації немає і ніколи не буде. Усе це настільки надихає, окриляє, тож пісня «Перелітуєм, перезимуєм» з’явилась на світ легко і швидко!” – емоційно розповів Sysuev.

На пісню «Перелітуєм, перезимуєм» був відзнятий кліп, який розкриває візуально її зміст, містить цікаві артхаусні елементи від режисера Матео Папетті:Sysuev закликає кожного громадянина нашої країни триматися і, попри все, вистояти, адже Україна - це кожен з нас. Усі ми прагнемо якнайшвидше здолати ворога та мати мирне небо над головою і ми цього досягнемо! Україна понад усе!

    
Дізнайтеся більше про: Sysuev

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: