Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Коля Сєрга та «Культурний десант» презентують пісню «Піхота» про справжніх шляхетних воїнів, на яких все тримаєтьсяКожен піхотинець – це куля, яка несе смерть ворогу: Коля Сєрга про нову пісню «Піхота» з «Культурним десантом»

Співак, військовослужбовець та засновник «Культурного десанту» Коля Сєрга разом з колегами Сашою Чемеровим та Ярмаком презентують пісню «Піхота», гімн воєнного часу, що розкриває важливість піхотних військ.

Пісня була написана за наказом, який отримав Коля Сєрга від командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади Вадима «Борсука» Сухаревського. До її створення співак запросив свого колегу Сашу Чемерова, який одразу після телефонної розмови написав перші рядки композиції, а під час його візиту до бригади з командиром вже був затверджений перший куплет.

«Ця пісня оспівує шляхетних воїнів піхоти, що виконують найнебезпечніші завдання. Піхота іде першою в бій, щоб нищити ворога, і разом з тим, вони йдуть і останніми, роблячи зачистку вже деокупованих територій», – розповів Саша Чемеров.

Разом з командиром бригади в його кабінеті музикант дописав третій куплет “присяги піхотинця”. Також до композиції доєднався Саша Ярмак, який зараз воює на Харківському напрямку, виконавець дистанційно записав декілька фрагментів від себе.

«Наше завдання показати важливість піхоти і, в першу чергу, показати це для них самих. Ця пісня потрібна, щоб суспільство зрозуміло, хто є справжніми героями і на кому все тримається», – розповідає про пісню «Піхота» Коля Сєрга.

Це не перша пісня написана для ЗСУ. «Культурний десант» активно продовжує свою роботу, щоб супроводжувати важливі військові події, які є найголовнішими сьогодні, якісною музикою та культурними продуктами, тож попереду українців чекає ще багато прем'єр.


    
Дізнайтеся більше про: Коля Сєрга

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: