Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Роман Полонський презентує сингл «Ти Одна»

Роман Полонський презентує сингл «Ти Одна»


Літо у самому розпалі і саме час гарячих новинок. Одну з яких презентує Роман Полонський, а саме - україномовну роботу "Ти Одна". До речі, англомовна версія даної роботи "What's It Gonna Be", вже встигла себе зарекомендувати та зайняти першу сходинку "Національного Хіт Параду Країни", на телеканалі М1.

Автором слів саме української версії став соліст легендарної групи "The Вйо" та телеведучий - Мирослав Кувалдін. На питання чому саме Мирослава обрав в якості автора слів роботи "Ти Одна", Роман Полонський відповів так:

"- Це повинна була бути дуже сонячна та романтична пісня, тому я звернувся до самого сонячного автора - Мирослава Кувалдіна. Він послухав пісню (її англомовний оригінал), та одразу написав це просте та яскраве освідчення в коханні. Даруйте цю пісню своїм коханим. В ній дуже багато сонячної енергії!"


Роман Полонський - Ти одна (оригінальна версія)


Роман Полонский - Ти одна (Igor Garnier remix)


Англомовний сингл Романа Полонського - "What's It Gonna Be", зайнявши першість, більше трьох місяців, не сходив з ефіру музичного телеканалу М1 та радіостанції Хіт Фм

Відверте відео в якому прийняли участь зірка соціальних мереж Наталія Ройс, та учасник футбольної збірної Молдови – Олег Цугуля, які утворили незабутній романтичний дует історії кохання на березі чорного моря!

Нині Роман працює над новими ідеями, що надихатимуть українських режисерів та поціновувачів якісної танцювальної музики, яку з ніжністю і майстерно доповнюють кращі вокальні партії відомого романтика сучасності - Романа Полонського!

Roman Polonsky - What's It Gonna Be


Roman Polonsky - What's It Gonna Be (OFFICIAL LYRICS VIDEO)


Roman Polonsky - What's It Gonna Be (Igor Garnier Remix)


Roman Polonsky - What's It Gonna Be (Extended version)


    
Дізнайтеся більше про: Роман Полонський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: