Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Гурт Rona випускає дебютну пісню за назвою «Дім»

Гурт Rona випускає дебютну пісню за назвою «Дім»


Кліп групи Rona знятий в кращих традиціях стилістики 90-х і не залишить байдужими поціновувачів естетики того часу. В основу нового відео покладено пісню «Дім», якою Rona починає впевнено завойовувати слухача.

За словами музикантів, ідея пісні проста: «У людини має бути присутнє відчуття дому - це дарує їй спокій і силу, - каже фронтмен Дмитро Плахотний. - Я багато переїжджав за останні роки і зрозумів: де б ти не жив, дім - це твоє внутрішнє відчуття. Я випадково передав цю ідею, і нам сподобалося, як це прозвучало».

Режисером першого відео групи виступив Сергій Вейн, який раніше працював з такими відомими колективами, як Alloise і Bloom Twins.

«В цілому, ця робота про глобальні проблеми, які тримають людей у полоні. Сьогодні багато хто вважає, що гроші - це все, що їм потрібно. Дитина зі зброєю - символ країн, де людей вчать воювати з самого дитинства. І так далі. Ми хотіли показати, що всі ці предмети - гроші, зброя - це клітка, в’язниця, яку ми вибираємо свідомо чи ні. Клітка, з якої хочеться і потрібно звільнитися. Цим кліпом ми не вирішуємо ніяких проблем, ми їх показуємо», - каже кліпмейкер.


Переглянути віде на пісню «Дім» гурту Rona:


Довідка:
Rona - музиканти, відомі роботою в інших музичних проектах. Вокаліст Дмитро Плахотній прийшов з групи Lakeway, басист Микола Марченко співпрацював з групою Alloise, барабанщик Олексій Лебедєв, грав у складі групи Cherokey, а гітарист Олександр Давиденко паралельно бере участь у проекті Cepasa.

Микола Марченко: «У нас насичене музичне минуле. Rona - це дійсно команда мрії, яку нам хотілося зібрати. Ми - група друзів, братів по духу, яка вирішила втілити в життя свою мрію - грати те, що ми хочемо. Робити музику, яка приносить задоволення в першу чергу нам. Ну і, звичайно, людям, які захочуть нас почути».

Склад групи:
Вокал: Дмитро Плахотний
Гітара / клавішні / вокал: Олександр Давиденко
Бас-гітара / клавішні / вокал: Микола Марченко
Ударні / вокал: Олексій Лебедєв
У найближчих планах групи - презентація нових треків та відео, а також дебютного LP.

Факти про групу Rona:
Пісня Дім записана на студії Sound Garage. Зведення/мастеринг - Антон Іларіонович.
У кліпі знімалися: Олексій Юр'єв (гітарист гурту Крихітка), учасниця групи Viu Viu Саманта, відомий київський дизайнер Мітя Прохоров і його син Ілля.
Пістолет в кліпі - муляж. Однак виглядає настільки правдоподібно, що доблесні поліцейські прийняли його за бойову зброю і скрутили музикантів, коли представник фірми-виробника передавав його їм.


    
Дізнайтеся більше про: Rona

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: