Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Гурт ZLIVA NA PRAVO презентує альбом «naNOvo»

Гурт ZLIVA NA PRAVO презентує альбом «naNOvo»


Група ZLIVA NA PRAVO перегортає нову сторінку своєї творчої діяльності і цю нову главу символізує їхня дебютна студійна платівка з відповідною назвою naNOvo. Така назва не випадкова, оскільки гурт пережив різні трансформації за багато років свого існування, а цей диск відбиває новий етап в житті групи загалом і кожного з її учасників зокрема.

«naNOvo — це історія життя, яка помістилася в 11 пісень та intro, і що важливо, кожна пісня базується на реальній історії із життя. Всі пісні були створені в різні періоди, але всі вони отримали нові редакції текстів та нові аранжування», — пояснює лідер групи Володимир Ковбель.

Слухайте дебютний альбом гурту ZLIVA NA PRAVO «naNOvo»:


Група вже встигла видати три синґли з цього диску: «Я Шукав Тебе», «Історія» та «Дешеве Кіно», на котре було знято перший відео-кліп в історії групи.

«Кожен трек — це своєрідна окрема станція, на котрій щось відбувається, або навпаки все зупиняється і завмирає і ця подорож триває від intro і до пісні «Історія», котра і підбиває підсумки почутого», — каже Володимир.

1. Intro. Ми придумали його, щоб починати з цього наші живі виступи, наші концерти і в результаті вирішили почати з нього і наш альбом.
2. Ніч. Пісня написана у 2012-му році ще в старому складі групи. Пісня гостросоціальна і на нашу скромну думку, на жаль, чи на щастя, актуальна і зараз.
3. Вокзал. Пісня записана вже з початком нового етапу групи, коли команда стабілізувалася у форматі тріо. Це був один з перших треків, які ми придумали і за аранжували в той час. В даному випадку вокзал символізує собою момент чекання на щось, що ніколи не прийде і не повернеться.
4. Я Шукав Тебе. Це перша пісня, яку ми оприлюднили з цього альбому. Ми випустили її влітку. І з цієї пісні власне і почалася історія групи по-новому.
5. Кричати. Лірику для цієї пісні написав відомий український актор Роман Ясиновський. Прочитавши цього вірша, я захопився ним і попросив у Романа дозволу покласти його на музику. Це одна з двох пісень, тексти до яких написав не я, а от решту 9 написав я.
6. Коли Запахне Снігом. Пісня авторства нашого саундпродюсера Сергія Сілакова. Судячи з минулої зими, запаху снігу ми можемо так і не відчути, тому давайте послухаємо і пригадаємо як це було, або може бути.
7. Егоїсти. Своєрідний екватор цієї плити. Пісня написана на основі реальних подій, як і всі, зрештою, роботи на альбомі. Написана однією з останніх для цього альбому і по суті це погляд на самих себе. Люди не хочуть зізнаватися в егоїзмі і це не добре. Тому розплющуємо очі і слухаємо пісню «Егоїсти».
8. Серце Спить. Це свого роду закритий гештальт для мене як для автора і для групи. Пісня написана в далекому 2009-му році, але з часом вона отримала нове аранжування і зазвучала по-новому. Колись вона звучала, на мою думку, більш архаїчно, хард-роково, а тепер отримала нове аранжування і звучить більш наближено до сучасних реалій музики.
9. Дешеве Кіно. Це пісня, яка першою в історії групи, отримала відео-двійника, ми зняли на неї кліп, який ви можете подивитися на нашому YouTube-каналі. Як пісня «Серце Спить», трек «Дешеве Кіно» теж отримав нове звучання. Це дуже символічна пісня для групи, бо ми зняли на неї кліп, а для мене вона символічна, бо це моя перша режисерська робота.
10. Світи. Одна з найновіших пісень, написана спеціально для альбому. Ця пісня дуже відрізняється від решти треків. У порівнянні з ними вона є доволі важкенькою. Нам захотілося зробити такий саунд і спробувати ще й таку жанрову забарвленість.
11. Забувати. Пісня дуже автобіографічна, дуже особиста. Настільки, що я не готовий ділитися з ким-небудь своєю історією та історією створення пісні. Хай кожен у ній почує щось своє. Вона має доволі легке звучання, у ній звучить струнний квартет.
12. Історія. Пісня є квінтесенцію цього альбому. Це своєрідний результат пригод, змін у моєму житті, а також результат формування нашої групи в сучасному вигляді


    
Дізнайтеся більше про: ZLIVA NA PRAVO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: