Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

ТОП-10 найкращих пісень осені 2021

ТОП-10 найкращих пісень осені 2021


Минула золота осінь і наступила сніжна зима. За доброю традицією, сайт «Бемоль» пропонує вам ще трохи затриматися в минулому сезоні та пригадати собі найцікавіші композиції осені-2021.

Список складено в хронологічному порядку - від старіших до новіших.


1. Another - Never Alone

У пісні йдеться про те, що кожен з нас, не зважаючи на соціальний статус, вік, релігійні та політичні погляди, відчував самотність. Усі ми маємо бути знайденими своїм “sweet angel” та відчути себе потрібними.

Це перша пісня гурту у новому складі. “Ніколи не самотній та завжди один”- головний лейтмотив англомовного треку, на який гурт вже відзняв відеокліп

2. Океан Ельзи & Один в каное - Місто весни

9 вересня 2021 року “Океан Ельзи” випустили нову пісню за назвою “Місто весни” в дуеті з гуртом “Один в каное”. Вона стала першою композицією Святослава Вакарчука, яку він написав про Львів.
3. Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся

Власне прочитання Всеволодом Мірчуком композиції Михайла Слободи на слова великого українського лірика, поета-шістдесятника Василя Симоненка. Пісня особлива, адже наче містить якийсь секрет, глибокий зміст, який щоразу відкривається по новому.
4. Софія Єгорова - «СПЕКА»

За словами Софії, пісня «СПЕКА» є новим поштовхом у творчості. Сингл передає всю палітру вибуху почуттів: атмосферні алегорії, пристрасні емоції, які вирують між закоханими.
5. Ольга Лізгунова - Eighteen

Вокалістка гурту Скрябін та екс-фронтвумен дівочого гурту Пающіє Труси - Ольга Лізгунова, презентує свій гурт Liz Gun Lite. Дебютною роботою колективу стала англомовна рок-балада ‘’Eighteen’’, написана в тандемі з учасником гурту Дмитром Сергеєвим.

Пісня ‘’Eighteen’’ - це легка ностальгія про безтурботні часи, коли тобі було 18 років. Пісня про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість.
6. Sysuev - «Світитиме»

Поява синглу пов'язана з пандемією, артист дарує нам світлий, позитивний вайб, налаштовує на віру в те, що все налагодиться, ми подолаємо всі складнощі, все буде добре. Sysuev звертає увагу, що саме через призму щирих, відкритих емоцій ми бачимо справжню, безумовну любов і всі її відтінки.
7. Cloudless - «Псих»

Артисти зізнаються, що хотіли б, аби люди просто насолодилися й повеселилися, слухаючи «Псих». Це саме та пісня, яку включаєш і танцюєш, мов божевільний, не думаючи, що про тебе подумають інші.
8. T.HUTSULS - «Нічна»

Гучною пісенною прем’єрою в музичний простір України вривається новий проект T.HUTSULS. Його перший сингл під назвою «Нічна» - мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, дримби та сопілки.
9. LAUD - «Там, де ти»

Ця пісня про найчудовіше почуття на світі - про закоханість. Про момент, коли зустрічаєш ту саму дівчину і весь світ припиняє існувати. Кохання наповнює кожну клітинку твого тіла. Найчастіше такі переживання штовхають нас на великі подвиги. Коли я закоханий, у мене наче виростають крила, мені завжди хочеться бути там, де моя кохана.
10. ZAKHAR - Скажи, як є

Своїм новим синглом ZAKHAR закликає до відвертості та прямолінійності. Ця пісня закликає говорити прямо, тому що життя надто швидко летить, щоб витрачати час на зайві слова. Ми не повинні відволікатися на метушню. Сам по собі я людина прямолінійна і хочеться, щоб люди навколо теж говорили про свої почуття і бажання прямо та відкрито.    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: