Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Місто весни - Океан Ельзи & Один в каное

Місто весни - Океан Ельзи & Один в каное


9 вересня 2021 року “Океан Ельзи” випустили нову пісню під назвою “Місто весни” в дуеті з гуртом “Один в каное”. Вона стала першою композицією Святослава Вакарчука, яку він написав про Львів.

Святослав Вакарчук, Океан Ельзи, автор музики і слів композиції "Місто весни": “27 років існує група “Океан Ельзи” і за цей час я не написав жодної пісні про Львів, хоча дуже хотів. Просто я не вмію писати пісень “на злобу дня”. Взагалі не вірю, що можливо так створити пісню, яка буде жити. А зараз у моєму житті той час, коли через різні обставини я по іншому усвідомив значення рідного Львова для мене. Коли ставлення до міста через роки викристалізувалось у тиху, але вічну любов. Коли ти просто розумієш, що це найкраще місце на Землі для тебе було, є і буде”.
Про створення пісні “Місто весни”
Святослав Вакарчук: “З’явилась пісня у мене несподівано, гуляючи по… Маріїнському парку в Києві:). Добре пам’ятаю, що це було на початку квітня цього року. Я часто гуляю сам, мені так подобається. Того дня йшов і думками перенісся у Львів, і відчув бажання написати пісню. Тієї ж миті народилась мелодія, і тут же склалися рядки, що не часто буває у мене - одночасно створити і музику, і вірші. За півгодини я вже сидів за роялем і на 90% пісня була готова. Таке буває рідко, але буває і це одна з таких пісень».


Про колаборацію з “Один в каное”
Святослав Вакарчук: «Коли почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню, з абсолютно львівським артистом, хто в мене теж асоціюється зі Львовом та ще й пісня від початку була акустичною, то уявити когось іншого, ніж “Один в каное”, було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!
Окрім того, Устим трішки по іншому зіграв оригінальну партію гітари, бо я ще той гітарист)). Він додав свого стилю. Якраз в настрої “Один в каное”. Крім того, він придумав чудове соло на гітару, якого не було в оригінальній версії. Партію фортепіано зіграв я, а вокальні заспівали я та Іра. Щодо музичного продакшену, то його робила практично вся група “Океан Ельзи”. Ми зараз працюємо як колективний продюсер і Мілош, і Дусік (Денис Дудко), і Денис Глінін, і я”.

Ірина Швайдак, “Один в каное”: “Я добре пам'ятаю, як Святослав казав, що написав цю пісню на одному подиху за дуже короткий час. Для мене, як авторки власних пісень, цей стан дуже знайомий і цінний. Пісні, які пишуться на одній хвилі зазвичай "дихають" від самого початку. Тож нашим основним завданням було не нашкодити: не змінити до непізнаваності, не згубити душі пісні, але відчути і підхопити той настрій, який в ній є”.


Про відео
Відео на пісню “Місто весни” було знято у Львові режисером Віктором Придуваловим. Саме він колись зняв культове відео ОЕ “Холодно” і теж у Львові. Оператор – Ярослав Пілунський.

Один з цікавих моментів на зйомках. Всім відомо, що Львів – одне з найбільш дощовитих міст України. У пісні теж є рядки про дощ. Проте, коли знімали відео була чудова погода, чим усі були відверто задоволені. І вже о 4-й ранку, коли йшли зйомки буквально останніх кадрів на словах “чому ми не можем забути про зливи” раптом пішов сильний дощ. Цей момент зафільмували і він потрапив у кліп.

Над піснею працювали:
Музика, слова – Святослав Вакарчук
Вокал – Ірина Швайдак, Святослав Вакарчук
Гітара - Устим Похмурський
Фортепіано – Святослав Вакарчук
Клавішні – Мілош Єліч
Програмування – Денис Глінін
Аранжування - Устим Похмурський, Денис Глінін, Мілош Єліч, Святослав Вакарчук
Запис - студія Boutique888
Інженери запису - Олександр Зюзін-Зінченко, Ігор Пригоровський
Зведення - Ігор Пригоровський
Мастеринг - Gateway mastering studios
Інженер мастерингу - Bob Ludwig
Продюсери - Мілош Єліч, Святослав Вакарчук

Над відео працювали:
режисер Віктор Придувалов
оператор Ярослав Пілунський
художник-постановник Андрій Фішер
фото Олена Божко, асистент художника Таїсія Карась
мейкап та волосся Яна Фаяд, Світлана Вардзаль
продюсер Антоніна Патраманська
продакшн менеджер Ірина Клименко, адміністратор Руслан Гаран
фокус пулер Роман Плахотник, механіки камери Євген Мамекін, Олексій Пелех
чіф електрик Іван Ковалишин, Олександр Павлишин
плейбек Роман Дзвінковський, цейтрафер Микола Корсун
водій Роман Бутенко, кейтеринг Артем Глінка
технічний партнер Patriot Rental

Вдячні за допомогу:
Львівська міська рада, Адміністрація Галицького району м. Львів, ЛКП Львівелектротранс, ЛКП Львівсвітло
Львівська копальня кави, Кумпель на ринку, Кафе "Біля Діани", Холдинг емоцій "!FEST" та особисто Юрко Назарук, Театр пива "Правда", Вардкес Арзуманян та ресторан "Монс Піус", Андрій Сидор та "Львівська свічкова мануфактура", Маркіян Бедрій та "Світ кави", Ксенія та Олексій Курилишини

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: