Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Львівський гурт Incomer записав лайтовий трек про суворі часи

Львівський гурт Incomer записав лайтовий трек про суворі часи


Зараз настав час, коли для кожного з нас змінюється звичний ритм та уклад життя. Те, що вчора ми тримали під контролем, сьогодні виривається з будь-яких шаблонів. «Уявний порядок» - контроль, який ми втрачаємо та пробуємо адаптуватися в нових умовах. Світ однозначно буде інакшим, у нього свої плани. Тож на зміну одному прийде щось інше і новий «Уявний порядок». Саме ця назва точно описує суть того, що відбувається, та ідеально підходить для нашого нового треку.

Все почалося просто з фрази та послідовності акордів, які виникли у Гліба. Потім до нього приєднався Саша. Він розвинув ідею ритмічно та композиційно. А Данило вже відшліфував саму фактуру звучання. Це був для нас новий досвід, цікавий триденний експеримент, тому що вся пісня народжувалася в онлайн-режимі, без прямих контактів, від початку до кінця. Головні питання, які хотілося підняти це: «як реагувати на все без паніки?», і «чим кожен з нас може бути корисним для інших?».

Відносно звуку, ми вирішили зробити ритм-секцію м'якою та медитативною, наче "приспане" людство, яке живе у комфорті і не підозрює, що це може змінитися. Але "presence" гітари-синтезатора ніби "пробуджує" і показує, що звичний порядок речей змінюється і це треба прийняти як належне. Звук баса схожий на виконавця Lorn, пружний але "тривожний", що посилює загальну атмосферу.

Візуальний ряд створила для нас Личко Дарія — художниця, яка тонко підкреслила задум. У неї виникла ідея створення ролику, в якому народжується обкладинка для пісні. Сам процес відображає зміни, що відбуваються з «уявним порядком». Через ідеальну форму кулі поступово проростає «нове життя» і руйнує її зсередини. Усе це відбувається вживу. Ми стаємо глядачами самого процесу, доки триває композиція.Про гурт Incomer
Учасники гурту пробували себе в різному складі, під різними назвами, міняли звучання та подачу. Те, що колись починалося з класичного року, переросло в новий проєкт, побудований на семплах та синтезованих звуках. Рок-основа органічно поєдналася з електронною музикою та створила свою особливу кінематографічну атмосферу. Incomer, як колектив, виріс у цілий проект, який поєднує в собі не тільки особливе звучання, але і футуристичну подачу. А власне термін "Incomer" трактується як феномен трансформування звукових вібрацій у музичні історії, в яких можна почути актуальні теми та цікаві оповіді з різних світів.

Олександр Мосесов | bass guitar, samples, synth
Гліб Кухарук | vocal, guitar, samples
Данило Личко | synthesizer, samples, harmonica


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: