Авторизація
 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 
  • 13 січ: «Світає» у новому відео гурту Фраnko' 
  • 13 січ: У новому синглі гурт JULINOZA виступає за збереження природного потенціалу планети та України 
  • 09 січ: Emil Khachaturian отримав нагороду Міжнародного Фестивалю “Together in XXIst c.” Болгарія 

Львівський гурт Incomer записав лайтовий трек про суворі часи

Львівський гурт Incomer записав лайтовий трек про суворі часи


Зараз настав час, коли для кожного з нас змінюється звичний ритм та уклад життя. Те, що вчора ми тримали під контролем, сьогодні виривається з будь-яких шаблонів. «Уявний порядок» - контроль, який ми втрачаємо та пробуємо адаптуватися в нових умовах. Світ однозначно буде інакшим, у нього свої плани. Тож на зміну одному прийде щось інше і новий «Уявний порядок». Саме ця назва точно описує суть того, що відбувається, та ідеально підходить для нашого нового треку.

Все почалося просто з фрази та послідовності акордів, які виникли у Гліба. Потім до нього приєднався Саша. Він розвинув ідею ритмічно та композиційно. А Данило вже відшліфував саму фактуру звучання. Це був для нас новий досвід, цікавий триденний експеримент, тому що вся пісня народжувалася в онлайн-режимі, без прямих контактів, від початку до кінця. Головні питання, які хотілося підняти це: «як реагувати на все без паніки?», і «чим кожен з нас може бути корисним для інших?».

Відносно звуку, ми вирішили зробити ритм-секцію м'якою та медитативною, наче "приспане" людство, яке живе у комфорті і не підозрює, що це може змінитися. Але "presence" гітари-синтезатора ніби "пробуджує" і показує, що звичний порядок речей змінюється і це треба прийняти як належне. Звук баса схожий на виконавця Lorn, пружний але "тривожний", що посилює загальну атмосферу.

Візуальний ряд створила для нас Личко Дарія — художниця, яка тонко підкреслила задум. У неї виникла ідея створення ролику, в якому народжується обкладинка для пісні. Сам процес відображає зміни, що відбуваються з «уявним порядком». Через ідеальну форму кулі поступово проростає «нове життя» і руйнує її зсередини. Усе це відбувається вживу. Ми стаємо глядачами самого процесу, доки триває композиція.Про гурт Incomer
Учасники гурту пробували себе в різному складі, під різними назвами, міняли звучання та подачу. Те, що колись починалося з класичного року, переросло в новий проєкт, побудований на семплах та синтезованих звуках. Рок-основа органічно поєдналася з електронною музикою та створила свою особливу кінематографічну атмосферу. Incomer, як колектив, виріс у цілий проект, який поєднує в собі не тільки особливе звучання, але і футуристичну подачу. А власне термін "Incomer" трактується як феномен трансформування звукових вібрацій у музичні історії, в яких можна почути актуальні теми та цікаві оповіді з різних світів.

Олександр Мосесов | bass guitar, samples, synth
Гліб Кухарук | vocal, guitar, samples
Данило Личко | synthesizer, samples, harmonica


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: